اطلاعات.نت
 

آقای روحانی! آنکه خواسته سیاسی داشت ضدانقلاب بود


  اکبر ترکی نماینده فریدن در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس به نشست خبری اخیر رئیس جمهور اشاره کرد و اظهار داشت: شاکله اعتراضاتی که یک سری افراد در سراسر کشور داشتند شاکله بر این بود که در هر صورت یک سری مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی در سطح کشور ما وجود داشته است.

به ویژه که هسته آن اعتراضات تجمعات سپرده گذران و طلبکاران سپرده گذران موسسات مالی و اعتباری بودند که مدیریت خوب نشد بود و بعد هم اعتراضات بیشتر بر پایه مسائل اقتصادی و معیشتی بیکاری بود.

ترکی همچنین تصریح کرد: در شعارهایی که قاطبه مردم سر می‌دادند و دنبال می‌کردند اصلا مطالب سیاسی نبود؛ اما آن اعتراضات مردمی و بعد از آن ضد انقلاب داخیِ خارجی، ایادی آمریکا، اسرائیل و عربستان به آن وارد شدند که از همان اول فضا را به خشونت کشاندند و پس از آن بحث‌های دیگری را پیش کشیدند.

وی برهمین اساس اضافه کرد: این مسائل درس بزرگی برای مسئولان بود که به حرف مردم گوش دهند و مشکلات را حل کنند و همچنین بین خودشان مشکل و مباحث تفرقه افکنانه و سایر بحث‌ها را مرتفع کنند.

ترکی ادامه داد: اما اینکه رئیس جمهور و یا افراد دیگری بگویند مردم در این اعتراضات خواسته سیاسی داشتند واقعا اینگونه نبود؛ آنکه خواسته سیاسی داشت قطعا ضد انقلاب بود و اگر کسی بخواهد تعبیری کند که خواسته آنها سیاسی بود ما می‌گوییم به آن طرف آب خط می‌دهد؛ چرا که آنهایی که خواسته سیاسی داشتند در اقلیت بودند ولی اکثریت اعتراضات مبنای اقتصادی داشته است.

 news@ettelaat.net - http://ettelaat.net

توجه:استفاه از مطالب اطلاعات.نت با ذكر ماخذ آزاد می باشد!

Copyright © 1999-2018 Ettelaat.net All Rights Reserved
اطلاعات.نت
به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست